Šperky s materským mliečkom

Ako to funguje 

Šperky s materským mliečkom vyrábame výlučne zo 14k zlata 585/100.

Po výbere toho správneho šperku a uzatvorení objednávky nám pošlete materské mliečko. Ideálne je v skúmavke alebo vo vrecúšku na uschovanie materského mliečka.

My toto mliečko po prijatí zakonzervujeme špeciálnou metódou na to určenou. Následne je možné jeho spracovanie do šperku. Mliečko sa zmieša so živicou, ktorá sa potom zakomponuje do Vášho šperku.

Farba mliečka a živice sa môže rokmi zmeniť, a to aj napriek overeným metódam.

Starostlivosť 

A tu prichádza na scénu starostlivosť o tento vzácny šperk. Aby Vám tento šperk vydržal krásny čo najdlhšie, je starostlivosť oň veľmi dôležitá.

Ak je to možné, nevystavujte šperky dlhodobému priamemu slnečnému žiareniu a extrémnym teplotným výkyvom. Pred vstupom do sauny alebo pri opaľovaní si vždy odstráňte šperky z materského mlieka.

Váš kameň z materského mlieka je extrémne tvrdý, ale to neznamená, že bude odolný voči poškriabaniu. Povrch môžete poškriabať ostrou hranou, preto pri manipulácii s abrazívnymi predmetmi dávajte pozor na svoje šperky.

Pred kúpaním alebo sprchou, pred umytím rúk alebo použitím dezinfekčného prostriedku na ruky a pred kúpaním si odstráňte šperky z materského mlieka.

Nevystavujte šperky z materského mlieka agresívnym chemikáliám.

Šperky môžete čistiť studenou vodou a jemným mydlom. Vyleštite ho mäkkou, čistou handrou. A nikdy nepoužívajte čistiace prostriedky na šperky alebo agresívne chemikálie.

Nové a opätovné zakomponovanie mliečka garantujeme do 2 rokov od kúpy. Počas tejto doby uschovávame Vaše zakonzervované mliečko.